Дневен хороскоп за сабота, 01.09.2018:Близнаци и Девица во љубов, Лав добар на работа, несмасен во љубов, Паричен прилив за Терезија…за другите откријте сами

Ново познанство за Овен, Бик и Рак во заеднички бизнис, Близнаци и Девица во љубов, Лав добар на работа, несмасен во љубов, Паричен прилив за Терезија, ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Внимавајте на плановите кои некако набрзина ги извршувате, би можеле да се појават проблеми. Отворете ги очите и забележете дали во вашата ...
| | веќе видена | слични

Денот пред нас ќе го обележи еден не толку добар аспект што не чека вечерва, Венера прави квадрат со Марс, што може да доведе до некои два енергетски ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Овните без среќа во љубовта, Близнаците самуваат, Раковите се препуштаат на интуицијата, Лавовите се добри во работата, нова битка за Стрелците, Рибите имаат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Десетиците лажни вести и пропагандни елементи, особено на социјалните мрежи, но и во дел од медиумите кои имаат голема публика во Македонија, се поклопија со ...
сите 109 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, на денешната прес-конференција изјавата на претседателот Ѓорге Иванов дека нема да излезе да гласа на ...
сите 49 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за сабота, 01.09.2018:Близнаци и Девица во љубов, Лав добар на работа, несмасен во љубов, Паричен прилив за Терезија…за другите откријте сами

Од:
До кого (е-маил):
Порака: