ЗАБРАНА: Нема веќе селфи на црвениот тепих во Кан


Сулејка Ривера ги размрда прстите на фоторепортерите на доделувањето на Billboard Latin Music Awards. На црвениот тепих во Лас Вегас, ѕвездата од спотот за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американската актерка Сандра Булок се појави на конвенцијата СинемаКом во организација на Националното здружение на филмските уметници. Нејзниот изглет беше ...
| | веќе видена | слични

На премиерата на новото остварување на Марвел, познатата актерка Скарлет Јохансон го украла целото внимание. Имено, освен што ја искористила оваа прилика да ја ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот љубовен пар Скарлет Јохансон и Колин Џост направија официјално сефте како двојка на црвениот тепих. Во понеделникот вечерта, на светската премиера ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Предраг Васиљевиќ Кога Црна Гора влезе во НАТО, неофицијално, стана Монтенегро. Македонија за да влезе во Алијансата беше преименувана во Северна Македонија. ...
сите 125 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 213 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора го утврди предлог-законот за ратификација на Протоколот за пристап на Република Северна Македонија во НАТО и го достави до Парламентот за ...
сите 146 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) ќе донираат средства во висина од 1.200.000 денари како помош за семејствата на настраданите во ...
сите 191 | | | веќе видена

СДСМ одлучи да нема предвремени парламентарни избори заедно со претседателските со што е одбиено барањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Според партискиот ...
сите 113 | | | веќе видена

Во скопското обвинителство кое ја води предистрагата за трагедијата кај Ласкарци не можат да ги потврдат првичните сознанија што ги објави Алсат – дека засега ...
сите 231 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЗАБРАНА: Нема веќе селфи на црвениот тепих во Кан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: