Арсенал го испрати Илиев на позајмица

3 копии

Арсенал во меѓувреме ги објави имињата на играчите на кои менаџерот Унаи Емери ќе смета на пред-сезонската турнеја како подготовка за новата сезона . Меѓу нив ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот репрезентативен голман Дени Илиев новата натпреварувачка сезона без сомнение ќе ја дочека со нов клуб. Илиев не е на списокот фудбалери на Арсенал ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Гибралтар минатата недела донесе одлука за запленување на иранскиот танкер само поради тоа што ги прекрши санкциите на Европската Унија, а не по барање на која ...
сите 209 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Владата на Северна Македонија ги опиша Малтешаните како „криминалци" во телефонскиот разговор што протече во јавноста и што ја потресе ...
сите 123 | | | веќе видена

Сметавме дека е важна политичка порака УНЕСКО да не го стави Охридскиот регион на листата на светско културно наследство во опасност, но и ветер во грб за ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев ја оцени како одлична средбата со својот француски колега Едуард Филип во Познањ, а за летниот период го најави како работен со оглед ...
сите 181 | | | веќе видена

Откако пред неколку дена на интернет се појави аудио снимката од разговори на македонскиот премиер Зоран Заев со руски пракнери , во кои тој беше убеден дека ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Арсенал го испрати Илиев на позајмица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: