Божиновска: Владо Јовановски повика на разум, не на војна


2 копии
2 копии

Бура реакции на социјалните мрежи по последните статуси на актерот Уште еден актер со својата воинствена реторика предизвика вистинска бура на социјалните ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Телевизијата Телма ја има главната уога во медиумскиот линч на актерот Владо Јовановски во врска со неговиот статус на Фејсбук во кој ја искажува загриженоста ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За Телма загрижената констатација на Јовановски дека постои ризик од војна во Македонија, одеднаш како по директива од плавиот телефон од Бихаќка стана „повик ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Читам, ми доаѓаат во инбокс разни писаниа напишани во еден здив! Пишувајки на фк-ов често пати не сме свесни каков ефект можат да постигнат нашите писаниа. Не ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Транспаренси Интернешнел“ – Македонија и Центарот за економски развој (ЦЕР) бараат од Собранието да донесе измени во Законот за пратеници и да усвои Законик ...
сите 214 | | | веќе видена

3 новороденчиња родени од една мајка вчера починале на скопската клиника за Гинекологија, еден ден по нивото раѓање. Според информациите на Алфа мајката на ...
сите 52 | | | веќе видена

Последната епизода на балканскиот серијал „Позориште у региону” на повлекување дипломати е омаж на третманот на Белград, кој го користи Скопје како последно ...
сите 367 | | | веќе видена

Кабинетот на претседателот на РМ, Ѓорге Иванов, одговори на реакцијата на Министерството за одбрана на неговиот говор на прославата на Денот на Армијата. ...
сите 138 | | | веќе видена

Кабинетот на Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов вечерва испрати реакција во врска со изјавата на Горан Живаљевиќ, дадена за српската новинска ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Божиновска: Владо Јовановски повика на разум, не на војна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: