Астрономски календар: Денов трае 14 часа и 44 минути

2 копии
3 копии
12 копии
6 копии
повеќе

Останато

Локално процесите ќе бидат поинтензивни во форма на невреме со појава на град. Ќе дува умерен североисточен ветер. Максималната температура ќе биде во интервал ...
сите 312 | | | веќе видена

Со повратот на 15 отсто од ДДВ, државата за првпат враќа пари директно кај граѓаните, велат од Социјалдемократскиот сојуз на Македонија преку соопштение.Со ...
сите 251 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Астрономски календар: Денов трае 14 часа и 44 минути

Од:
До кого (е-маил):
Порака: