Изјава на министерот проф. Д-р Зоран Шапуриќ


4 копии

Деновиве гледаме молк од Шеќеринска, нервоза од Шапуриќ и молк од Мултикултур невладината од Тетово, ова денеска на прес конференција го потенцираше Димче ...
| | веќе видена | слични

Деновиве гледаме молк од Шекеринска, нервоза од Шапуриќ и молк од „Мултикултурa“ невладината од Тетово, рече на денешната прес-конференција Димче Арсовски од ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Професионалниот војник Мартин Богоевски, против кого Министерството за одбрана формираше Комисија за покренување постапка поради наводно негово препознавање, а ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Молкот кај Шекеринска и нервозата и нетрпението кај Шапуриќ покажуваат дека се фатени живи како си префрлаат народни пари меѓусебе, изјави Димче Арсовски, ...
| | веќе видена | слични

Министерот без ресор задолжен за регулатива за подобрување инвестициска клима за домашни претпријатија, проф. д-р Зоран Шапуриќ, им се заканува на медиумите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Молкот кај Шекеринска и нервозата и нетрпението кај Шапуриќ покажуваат дека се фатени живи како си префрлаат народни пари меѓусебе. Господине Шапуриќ, ние ја ...
| | веќе видена | слични

Министерот Зоран Шапуриќ ги демантира пишувања на одредени портали за негова вмешаност во доделување на финансиски средства на невладини организации и најави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 283 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 127 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изјава на министерот проф. Д-р Зоран Шапуриќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: