ВМРО-ДПМНЕ: Дали и Вилма Русковска е прислушувана?


5 копии

Осми ден молчат од СДСМ за скандалот со прислушувањето. 8ми ден Зоран Заев и Оливер Спасовски не преземаат ништо и не ја известуваат јавноста за ништо. ...
| | веќе видена | слични

Интегрален текст од прес конференција за медиуми на Димче Арсовски, Портпарол на ВМРО-ДПМНЕ Почитувани, 8ми ден молчат од СДСМ за скандалот со прислушувањето. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Осми ден молчат од СДСМ за скандалот со прислушувањето, обвини портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски и рече дека премиерот, Зоран Заев и министерот за ...
| | веќе видена | слични
14 копии

Се води судски процес против ВМРО-ДПМНЕ, за да се затскријат погрешните политики на Владата на СДСМ, обвини претседателот на опозициската партија, Христијан ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски по вчерашната посета на Општинскиот комитет во Кисела Вода се огласи критикувајќи го правусудниот систем при ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва имаше средба со Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во скопски Карпош. -Имав средба со луѓето кои се верни ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Вечерва бев во посета на општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Кисела Вода и таму секогаш најубаво може да се почуствува енергијата на народот и неговото пулсирање ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Лекарите и медицинскиот персонал го прекинуваат протестот на скопските клиники поради најавеното поскaпување на паркингот затоа што премиерот Зоран Заев им ...
сите 164 | | | веќе видена

Во текот на оваа ноќ како и утре изутрина поради разведрувањето температурите на воздухот значително ќе опаднат и ќе се спуштат во интервалот од -7 до 1 степен ...
сите 204 | | | веќе видена

Главниот град на Унгарија заживеа во новогодишна атмосфера. На температури под нулата, околу разиграниот Дунав се замрзнуават спомените на илјадниците туристи. ...
сите 208 | | | веќе видена

Таткото на Шериф Шекат, кој изврши напад во близина на Божиќниот саем во Стразбур во вторникот, вели дека неговиот син ги поддржувал ставовите на ...
сите 133 | | | веќе видена

Со презентација на дополнителни докази од вештачењето на мобилните телефони на обвинетите Љубен Арнаудов, Јохан Тарчуловски… во Кривичниот суд почна рочиштето ...
сите 247 | | | веќе видена

Законот за амнестија ниту утре нема да биде пред пратениците. Предлог-текстот е подготвен, но треба да го разгледаат и усвојат партиските органи и правните ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Дали и Вилма Русковска е прислушувана?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: