Ако сте шеф кој сакате да го обожуваат сите, треба да ги поседувате овие карактеристики

Пријатнaта и релаксирана атмосфера во канцеларијата е клучна за успехот на секоја компанија. Еден од луѓето кои носат најголема одговорност за атмосферата, е - ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овие луѓе е невозможно да не се приметат, бидејќи тие сакаат да бидат во центарот на вниманието. Лавот е петти знак во хороскопот. Тие се амбициозни, креативни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тоа е хороскопскиот знак кој има лесен и среќен живот. Дај Боже на сите! Тие се скромни, сакаат силно и даваат се од себе за другите. Еве која е хороксопскиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ако сте шеф кој сакате да го обожуваат сите, треба да ги поседувате овие карактеристики

Од:
До кого (е-маил):
Порака: