Татран Прешов

  во

  Екипата на Загреб го заврши настапот во СЕХА со домашен пораз од Татран Прешов, па хрватскиот првак сега погледите целосно ги насочува кон двомечот од Лигата ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Загреб денеска на свој терен загуби од Татран Прешов, а тоа значи дека Вардар ќе игра против Мешков Брест во полуфиналето на завршницата од СЕХА лигата.Денеска ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Татран Прешов успеаја да стигнат до тесна 29:28 победа на гостувањето кај ППД Загреб за да ја заврши регуларната СЕХА-сезона со победа, но без плеј-оф, и во ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Татран Прешов успеаја да стигнат до тесна 29:28 победа на гостувањето кај ППД Загреб за да ја заврши регуларната СЕХА сезона со победа, но без плеј-оф, и во ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Тренерот на Металург, Данило Брестовац изрази незадоволство и разочарување од изданието на својот тим по поразот од Татран Прешов синоќа во меч од 17 коло на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Тренерот на Металург, Данило Брестовац изрази незадоволство и разочарување од изданието на својот тим по поразот од Татран Прешов синоќа во меч од 17 коло на ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Тренерот на Металург, Данило Брестовац изрази незадоволство и разочарување од изданието на својот тим по поразот од Татран Прешов синоќа во меч од 17 коло на ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Тренерот на Металург, Данило Брестовац изрази незадоволство и разочарување од изданието на својот тим по поразот од Татран Прешов синоќа во меч од 17 коло на ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Тренерот на Металург, Данило Брестовац, изрази незадоволство и разочарување од изданието на својот тим по поразот од Татран Прешов синоќа во меч од 17 коло на ...
  сите 35 | | | веќе видена