Суперкупот

  во

  „Maрка“ пренесува ексклузива – Диего Симеоне е на чекор од потпишување нов договор со Атлетико! Доколку некој очекуваше Чоло да го напушти Мадрид, очигледно се ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Легендарниот француски стратег Арсен Венгер се најавува како следен тренер на Милан. Според најавите, некогашниот легендарен менаџер на Арсенал во многу брзо ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Стефан Митески е основач на старт-ап компанијата „Systems for enterprise“, која е софтверска компанија што служи како иновациски центар за осигурителната ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Стефан Митески е основач на старт-ап компанијата „Systems for enterprise“, која е софтверска компанија што служи како иновациски центар за осигурителната ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Италијанскиот шампион Јувентус и Милан ќе играат за Суперкупот на Италија на 16 јануари, среда, објави локалната фудбалска федерација. Мечот за трофејот ќе се ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Македонија има фантастичен фудбалски бисер кој во редовите на италијанскиот гигант полека се развива во голем фудбалер. Секулов повеќе пати покажа дека се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Италијанскиот шампион Јувентус и Милан ќе играат за Суперкупот на Италија на 16 јануари, среда, објави локалната фудбалска федерација. Мечот за трофејот ќе се ...
  сите 8 | | | веќе видена