Стемфорд Бриџ

    во

    Кардиф пристапи максимално храбро на денешното гостување на „Стемфорд Бриџ“ и тргна да се надигрува со далеку посилниот противник, па иако гостите од Велс имаа ...
    сите 67 | | | веќе видена