Стемфорд Бриџ

  во

  Претставници на Милан и Џенова утре ќе имаат средба се со цел да го финализираат договорот за трансферот на Криштоф Пиатек на „Сан Сиро“. „Скај Италија“ ...
  сите 90 | | | веќе видена

  Претставници на Милан и Џенова утре ќе имаат средба се со цел да го финализираат договорот за трансферот на Криштоф Пиатек на „Сан Сиро“. „Скај Италија“ ...
  сите 90 | | | веќе видена

  Алваро Мората веќе две кола по ред не е повикан од страна на Маурицио Сари во составот на Челси, а секако тоа е добра најава дека клубот очекува продажба или ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо за прв пат се отвори во јавноста и зборуваше за момент од 2005 година кога доби забрана за присуство во соблекувалните на Челси и не смееше да го ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Веќе неколку дена се чека да се официјализира доаѓањето на Гонзало Игуаин во Челзи. Игуаин конечно викендов треба да пристигне во Лондон и да се пресели на ...
  сите 90 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо остави голема трага како тренер на Челси, а еден од неговите најдобри потези кои имаа влијание за сите тие успеси беше ангажманот на Дидие Дрогба. ...
  сите 52 | | | веќе видена