Samsung

    во

    Apple во изминатите години беше предмет на исмејување од страна на Samsung и останатите компании кои што недостатоците на телефоните на американскиот гигант ...
    сите 5 | | | веќе видена

    Дизајн и екран кои воодушевуваат, подобрена камера и високи перформанси по ултра достапни цени! Компанијата Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co., Ltd. ...
    сите 46 | | | веќе видена