Розберг

    во

    Стариот ривал на Луис Хамилтон и поранешен другар од детството, Нико Розберг вели дека титулата не го прави Англичанецот најдобар возач во сезоната 2018, туку ...
    сите 43 | | | веќе видена

    Британецот Луис Хамилтон вели дека очекува поголема конкуренција во Формула 1 наредната сезона, особено тоа се однесува на Макс Ферстапен кој последниот период ...
    сите 23 | | | веќе видена