Робен

  во

  Калум Хадсон Одои му создава проблеми на Челзи. Хадсон Одои веќе подолго време се поврзува со Баерн, а споредкиот директор на Баерн, Хасан Салихамиџиќ потврди ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Ривалството на Борусија Дортмунд и Баерн Минхен е огромно, а тоа освен на теренот и на трибините сега се пресели на социјалните мрежи. Борусија Дортмунд и ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Како и секој ден се до затварањето на трансфер пазарот Спортски.мк ќе биде тука да ве известува за сите трансфери, гласини и шпекулации ширум светот! Следете ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Поранешниот член на репрезентацијата на Холандија и се уште актуелен играч на Баерн Минхен, Арјен Робен се огласи во јавноста околу неговата иднина. Откако ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Баерн Минхен ги користи сите „оружја“ да го придобие талентираниот фудбалер на Челзи, Калум Хадсон – Одои. Осумнаесетгодишниот англиски офанзивец е прва цел на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  И денес нашата редакција навремено ќе ве известува за сите трансфери и трансфер гласини на трансфер пазарот. – Тука можете да се потсетите што вчера се случува ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Раководството на Интер веќе договори еден голем трансфер за следното лето, но италијанските медиуми тврдат дека „нероаѕурите“ нема да застанат тука. Медиумите ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Раководството на Интер веќе договори еден голем трансфер за следното лето, но италијанските медиуми тврдат дека „нероаѕурите“ нема да застанат тука. Медиумите ...
  сите 15 | | | веќе видена