РК

  во

  Димитар Маневски, како физиотерапевт ги следи новите техники кои придонесуваат за побрзо закрепнување на спортистите и веќе неколку месеци е единствениот ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Вардарци се подготвуваат максимално за мечот на неделата против Веспрем. Со екипата тренираат и Рожерио Мораеш и Вуко Борозан, а дали и колку ќе можат да му ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Металург овој пат се одлучи за контролни натпревари против домашни екипи. Тимот на Бутел беше првиот спаринг партнер, во салата во Автокоманда, избраниците на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Вашата порака треба да ја оставите во нашиот фаншоп што се наоѓа во склоп на СЦ „Јане Сандански“. Таму има специјално подготвена табла на која ќе бидат ...
  сите 89 | | | веќе видена