Mercedes

  во

  Чеченскиот лидер Рамзан Кадиров, на 5-годишно дете му подарил потполно нов „Мерцедес“, откако направил 4.150 склекови. Рахим Куриев (5), познат како „Чеченски ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Чеченскиот лидер Рамзан Кадиров, на 5-годишно дете му подарил потполно нов „Мерцедес“, откако направил 4.150 склекови. Рахим Куриев (5), познат како „Чеченски ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Чеченскиот лидер Рамзан Кадиров му подари Mercedes-Benz на петгодишно дете откако малово наводно постави светски рекорд. Според чеченскиот министер за спорт, ...
  сите 8 | | | веќе видена