Газета

  во

  Ливерпул, Тотенхем и Евертон се силно заинтересирани за крилниот напаѓач на Бриж, Арно Греневелд, но последните информации се дека тој е многу поблиску до ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Република Палау ја поништи својата одлука од 2009 година за признавање на Косово како независна држава, објави приштинската телевизија Клан Косово. Еден извор ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Украина би можела да ја изгуби својата државност ако поранешната советска република продолжи да биде поделена поради спротивни интереси, изјавил високиот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Одлични вести за навивачите на Интер – Бепе Марота и Милан Скриниар се договорија! Бепе Марота за краток период го прави вториот поголем потфат во Интер. ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Милан и Криштоф Пјатек си подале рака за пет годишен договор и неделна плата од 35.000 евра која ќе порасне на 40.000 евра следната сезона, сега останува само ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Денес во 18:30 часот Милан и Јувентус ќе играат во италијанскиот Суперкуп. Веќе е традиција овој натпревар да се игра надвор од Италија, а овој пат се донесе ...
  сите 4 | | | веќе видена