Џенифер Анистон

  во

  Гламурозната роденденска забава во елитниот дел од Лос Анџелес собра многу познати лица од светската културна сцена. Холивудската ѕвезда Леонардо ди Каприо го ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Гламурозната роденденска забава во елитниот дел од Лос Анџелес собра многу познати лица од светската културна сцена. Холивудската ѕвезда Леонардо ди Каприо го ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Холивудскиот глумец Леонардо Ди Каприо во неделата го прослави својот 44ти роденден во присуство на бројни гости од А листата на Холивуд. Фановите на Џенифер ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Гламурозната роденденска забава во елитниот дел од Лос Анџелес собра многу познати лица од светската културна сцена. Холивудската ѕвезда Леонардо ди Каприо го ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Поранешната брачна двојка требеше да се сретне на роденденската забава на нивниот заеднички пријател и колега Леонардо Ди Каприо. Популарниот Лео секоја година ...
  сите 8 | | | веќе видена

  "Се сеќавам дека бев толку обземен од тоа чувство, што потполно заборавив на сите зборови што треба да ги изговорам", рекол Кол Спроуз, кој денес има 26 ...
  сите 4 | | | веќе видена

   , кој се наоѓа во срцето на градот, достапни се третманите со органската козметика на Dr. Hauschka, која е омилена на многу холивудски убавици, а истите се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Момчето кое го глумеше синот на Рос Гелер (Дејвид Швимер), Бен (Кол Спроуз), во популарната хумористична серија „Пријатели“, откри дека бил заљубен во Рејчел, ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Омилената трудница не е единствената славна личност што имала посебни барања од сопругот. На списокот ѝ се придружуваат повеќе добро познати фаци од светот ...
  сите 31 | | | веќе видена

   Иако има и такви исклучоци, сепак повеќето не се родиле славни, успешни и богати. Почетокот секогаш е трнлив, а многу славни личности уште на млади години ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Вчера беа откриени најплатените телевизиски актери во САД, а листата содржи неколку изненадувачки имиња, посебно на врвот. Помеѓу нив се наоѓаат неколку добро ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Младешкиот изглед, затегнатата кожа, сјајот на лицето…ѕвездите прават се и изнаоѓаат нови третмани за што подобро да изгледаат, вклучувајќи ги третманите за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Обожавателите на Џенифер Анистон веќе знаат дека актерката ... Ја должи својата завидна линија на редовните тренинзи, кои во минатото главно се потпираа на ...
  сите 5 | | | веќе видена

   Постојат ѕвезди за кои не важат кодексите на женското пријателство. Тие започнаа емотивна врска со поранешните партнери на своите блиски пријателки. И не ...
  сите 4 | | | веќе видена