BMW

  во

  Повеќе од враќање Прва наша средба со претсериските примероци Објавено на 19 септември 2018 година автор: Младен Алвировиќ Пред премиерата, додека уште траат ...
  сите 9 | | | веќе видена

  За тие 4 години пазарен век, продадени се малку повеќе од 6000 примероци од овој модел. Меѓутоа, 15 години подоцна, финскиот дизајнер Еса Мустонен одлучил на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Volkswagen Group планира да произведе 10 милиони електрични автомобили на платформата MEB, објавија од компанијата Имено, германскиот гигант има за цел до 2022 ...
  сите 15 | | | веќе видена