Bluetooth

  во

  Не ја знаеме причината, но делува. Многу сопственици на постари iPhone модели забележаа дека нивната WiFi врска работи многу побавно отколку што би требало. И ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Најмоќниот Galaxy Note доаѓа во две големини, со надграден S Pen и професионална камера Samsung Electronics Co., Ltd . го претстави Galaxy Note10, нова линија ...
  сите 35 | | | веќе видена

   Најмоќниот Galaxy Note доаѓа во две големини, со надграден S Pen и професионална камера ЊУ ЈОРК /СКОПЈЕ , – Август 7, 2019 – Samsung Electronics Co., Ltd . ...
  сите 22 | | | веќе видена