БАТЕ

  во

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, вчера се обрати пред голем број граѓани на трибина во Гостивар. Својот говор го подели во два дела. -Првиот дел ќе биде за ова политичко ...
  сите 286 | | | веќе видена

  Ќе се обидам мојот говор вечерва да го поделам во два дела. Првиот дел ќе биде за ова политичко мочуриште кое што го споменавме пред малку во овој краток филм ...
  сите 286 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, вчера се обрати пред голем број граѓани на трибина во Гостивар. Својот говор го подели во два дела. -Првиот дел ќе биде за ова политичко ...
  сите 286 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, вчера се обрати пред голем број граѓани на трибина во Гостивар. Својот говор го подели во два дела. -Првиот дел ќе биде за ова ...
  сите 286 | | | веќе видена

  Тој кој ме познава, знае дека со Груевски не разговарам, не сакам добар ден да му кажам. Избегнувам секаква средба, многу пати сакал, но избегнувам. И на мене ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Лигата на шампионите и Лигата на Европа им донесоа големи добивки на двајца редовни наши типувачи од Прилеп. Типувачот кој уплатил во „Прилеп 4“, со уплата од ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Oливие Жиру вчера во Лигата на Европа против БАТЕ Борисов го постигна првиот гол после долга пауза. Францускиот напаѓач од редовите на Челзи вчера погоди после ...
  сите 8 | | | веќе видена