Анчелоти

  во

  Тренерот на Наполи, Карло Анчелоти ги коментираше најавите за можното незадоволство на Кулибали во Италија и наводниот интерес од Манчестер Јунајтед. Искусниот ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Тренерот на Наполи, Карло Анчелоти ги коментираше најавите за можното незадоволство на Кулибали во Италија и наводниот интерес од Манчестер Јунајтед. Искусниот ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Тренерот на Наполи, Карло Анчелоти по натпреварот со Болоња во 19. коло на шампионатот во Италија (3:2), рече дека резултатите на неговиот тим се добри, но не ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Тренерот на Наполи, Карло Анчелоти по натпреварот со Болоња во 19. коло на шампионатот во Италија (3:2), рече дека резултатите на неговиот тим се добри, но не ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Тренерот на Наполи, Карло Анчелоти по натпреварот со Болоња во 19. коло на шампионатот во Италија (3:2), рече дека резултатите на неговиот тим се добри, но не ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Тренерот на Наполи, Карло Анчелоти по натпреварот со Болоња во 19. коло на шампионатот во Италија (3:2), рече дека резултатите на неговиот тим се добри, но не ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Тренерот на Наполи, Карло Анчелоти по натпреварот со Болоња во 19. коло на шампионатот во Италија (3:2), рече дека резултатите на неговиот тим се добри, но не ...
  сите 28 | | | веќе видена