Анчелоти

  во

  Наполи со пресврт во вториот дел стигна до победа од 1-2 и три бода на гостувањето кај Џенова во меч кој беше прекинат поради обилни врнежи од дожд и вода на ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Наполи со пресврт во вториот дел стигна до победа од 1-2 на гостувањето кај Џенова, Горан Пандев доби шанса во финишот откако мечот веќе беше ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Начинот на кој Жозе Мурињо им одговори на навивачите на Јувентус на провокациите е тема за која овие денови се пишува во медиумите. Во текот на натпреварот, ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Светската спортска јавност и фудбалските експерти останаа поделени за реакцијата која ја имаше Жозе Мурињо по крајот на мечот меѓу Јувентус и Манчестер ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Светската спортска јавност и фудбалските експерти останаа поделени за реакцијата која ја имаше Жозе Мурињо по крајот на мечот меѓу Јувентус и Манчестер ...
  сите 16 | | | веќе видена