Кога ќе имаме затоплување на времето?

И утре изутрина ќе биде многу студено на повеќе места со температури под -15 степени, а дневните температури ќе бидат во пораст. И утре изутрина ќе биде многу студено на повеќе места со температури под -15 степени, а дневните температури ќе бидат во пораст.Времето утре ќе биде сончево, во западните делови со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб ветер од северозападен, а во западните ...

⇐ DailyMaxim ⇒