Поминаа само две недели откако и заврши условната казна, но проблематичната Линдзи Лохан повторно има проблеми со законот. Една жена пријавила во полицијата дека Линдзи физички ја нападнала во еден ноќен клуб во Холивуд. Наводно на Линдзи не и се допаднало што таа разговарала со нејзиниот пријател. Полицијата моментално истражува дали овие изјави се вистинити, а портпаролот на Линдзи изјави дека оваа приказна е лажна и дека жената само сака да дојде до пари и стане славна. Дали Линдзи повторно ќе се најде пред суд или навистина е жртва на измама во овој случај, сеуште не е познато. Tags: линдзи лохан Можеби ве интересира? Линдзи Лохан повторно има проблеми со законот! - Понеделник, 09 Април 2012 Ким Кардашијан е најекспонираната славна личност! - Сабота, 31 Март 2012 Линдзи Лохан - конечно слободна! - Петок, 30 Март 2012 Порно актер тврди дека Линдзи Лохан му платила за секс! - Вторник, 20 Март 2012 Линдзи Лохан - повторно црвенокоса! - Петок, 09 Март 2012 Постари: Џенифер Лав Хјуит му фрли око на ...
сите 12 | | | веќе видена

Џенифер Лав Хјуит неодамна гостуваше во шоуто на Елен Деџенерис каде откри дека многу и се допаѓа пејачот на бендот Марун 5, Адам Левин. 33 годишната актерка изјавила дека е среќна што е сингл, но дека никогаш не се знае кога може да се случи некоја романса па го спомнала и Адам како потенцијален партнер - кој исто така од неодамна е сингл. 33 годишниот пејач ја прекина врската со рускиот модел Ана В. - на радост на неговите многубројни обожавателки, вклучувајќи ја и актерката. Tags: џенифер лав хјуит адам левин марун 5 Можеби ве интересира? Џенифер Лав Хјуит му фрли око на Адам Левин! - Понеделник, 09 Април 2012 Марун 5 го најавија новиот албум (видео) - Вторник, 27 Март 2012 Адам Левин ќе дебитира на ТВ во серијата American Horror Story! - Среда, 21 Март 2012 Џенифер Лав Хјуит - во секси издание за Maxim (фото) - Четврток, 08 Март 2012 Џенифер Лав Хјуит - се соблече за промовирање на новата серија (фото) - Сабота, 03 Март 2012 Ново: Линдзи Лохан повторно има проблеми со законот! - Понеделник, 09 ...
сите 7 | | | веќе видена

Кајли Миног имала проблеми со текстот на еден настап во Лондон. Австралиската пејачка ги заборавила сопствените стихови од песната „Give Me Just A Little More Time“. Кајли потоа засрамено зела лист хартија со напишаниот текст, и гледајќи во него и заедно со обожавателите ја отпеала до крај песната. На обожавателите им се извинила и објаснила дека долго време ја нема пеено песната. "Само што ја убив оваа песна! Ви благодарам што ми помогнавте." - изјавила убавата пејачка. Tags: кајли миног Можеби ве интересира? Кајли Миног го заборавила текстот од сопствената песна на настап! - Понеделник, 09 Април 2012 10 најсекси музички спотови на сите времиња (видео) - Сабота, 07 Април 2012 Ѕвездите на црвениот тепих на Британските музички награди 2012 (фото) - Вторник, 21 Февруари 2012 Can't Get You Out Of My Head на Кајли Миног: хит нa деценијата! - Вторник, 03 Јануари 2012 Ново: Линдзи Лохан повторно има проблеми со законот! - Понеделник, 09 Април 2012 Џенифер Лав Хјуит му фрли око на Адам Левин! - ...
сите 9 | | | веќе видена

Холивудската актерка Скарлет Јохансон не знаејќи стана заштитно лице на секс шоп, каде со нејзиниот лик на визит картичките се продаваат вибратори и порно филмови, пишува TMZ. На излогот на еден мексикански секс шоп се наоѓа реклама со Скарлет во долна облека, како рекламира најразлични производи. Веб порталот TMZ ја откриле и фотографирале рекламата, добиле визит картичка со нејзиниот лик но успеале и да поразговараат со менџерот. "Не знам која е таа Скарлет Јохансон. Сопствениците сакаа визит картички за компанијата, им требаше нешто со девојка, тоа и го сторивме. "- изјавил менаџерот на секс шопот. Претставниците на актерката сеуште не дале никаков коментар за медиумите во врска со случката. Tags: скарлет јохансон Можеби ве интересира? Скарлет Јохансон рекламира секс шоп! - Понеделник, 09 Април 2012 Скарлет Јохансон - заводлива во новата кампања на Dolce & Gabbana (фото) - Сабота, 31 Март 2012 Скарлет Јохансон ќе глуми во Alfred Hitchcock and the Making of Psycho! - Петок, 02 Март 2012 Скарлет ...
сите 7 | | | веќе видена

Џеси Џеј го објави спотот за нејзиниот нов сингл со Дејвид Гета "LaserLight". Синглот е од деби албумот на Џеси, "Who You Are", кој беше објавен минатата година. Францускиот диџеј исто така е и ко-продуцент на синглот. За нејзиниот втор албум Џеси планира да ја истражи својата болка. "Неколку години пред да го потпишам договорот за албум бев на многу лошо место и бев исплашена дека никогаш нема да излезам." - изјави пејачката. Земајќи инспирација од Адел, таа вели: "Сега кога сум посреќна, нема да се плашам да ја истражам својата болка. Но на добар начин, како - во ред е да не се чуствуваш во ред. Не секоја песна има среќен крај. " Tags: џеси џеј дејвид гета Можеби ве интересира? Видео премиера: Џеси Џеј и Дејвид Гета - LaserLight! - Понеделник, 09 Април 2012 Видео премиера: Дејвид Гета - The Alphabeat! - Четврток, 05 Април 2012 Ѕвездите на црвениот тепих на Британските музички награди 2012 (фото) - Вторник, 21 Февруари 2012 Џеси Џеј ја преработи We Found Love на Ријана (видео) - Сабота, 18 Февруари ...
сите 5 | | | веќе видена

Мишел Фајфер ќе го добие признанието Икона на филмот на претстоен филмски настан во Лас Вегас. 53 годишната актерка ќе ја добие главната награда на овогодинешната CinemaCon конвенција овој месец. "Мишел Фајфер е навистина една од водечките дами во филмската индустрија. "- изјави извршниот директор на CinemaCon, Мич Нухаузер. Мишел наскоро ќе се појави на големото платно со Џони Деп во филмот Dark Shadows на режисерот Тим Бартон. Филмот ќе се појави во кината на 11 мај. Tags: мишел фајфер Можеби ве интересира? Мишел Фајфер - икона на филмот! - Понеделник, 09 Април 2012 Првиот трејлер за Dark Shadows со Џони Деп! - Петок, 16 Март 2012 Нова фотографија од Џони Деп и Мишел Фајфер во филмот Dark Shadows! - Петок, 13 Јануари 2012 New Year's Eve- прв на бокс офисот за оваа недела! - Понеделник, 12 Декември 2011 Првата официјална фотографија од филмот Dark Shadows! - Четврток, 22 Септември 2011 Постари: Џесика Алба на насловната страна на Jack (фото) - Недела, 08 Април 2012 Ен Хатавеј со кратка коса за ...
сите 11 | | | веќе видена

Џесика Алба се најде на насловната страна на априлското издание на италијанскиот магазин Jack - во главно за да не потсети дека сеуште е една од најжешките ѕвезди во Холивуд! Џесика сними прекрасен едиторијал за магазинот и го покажа своето неверојатно тело, што е импресивно - со оглед на фактот што е мајка на две деца. Во последно време актерката се фокусираше на својот бизнис со компанијата Honest company и моментално се подготвува да ја издаде својата нова книга “The Honest Life,” - која ќе биде прирачник како да создадете природен, автентичен и не-токсичен живот за семејството. "Кога станав мајка, сакав да научам се за тоа како да живеам здраво и среќно, и како да го заштитам моето семејство од несаканите хемикалии. Исто така сакав да им помогнам и на другите родители како да го научат тоа, лесно и ефтино." - објасни Алба. Tags: џесика алба Можеби ве интересира? Џесика Алба на насловната страна на Jack (фото) - Недела, 08 Април 2012 10 филмски твитерџии кои би требало да ги следите! - Вторник, 03 ...
сите 5 | | | веќе видена

Научно-фантастичната драма "The Hunger Games" повторно ја победи конкуренцијата на бокс офисот и веќе трета недела е на врвот со вкупно заработени 302,8 милиони долари! Филмот со Џенифер Лоренс и Џош Хачерсон, кој е базиран на романот на Сузан Колинс остана на првото место како најгледан филм во кино салите и за оваа недела, па заработи уште солидни 33,5 милиони - а вкупно 302,8 милиони долари. На второ место е најновото продолжение на Американска пита, "American Reunion" кој заработи 21,5 милиони долари. Во топ пет филмови се најдоа и 3D верзијата на блокбaстерот на Леонардо Ди Каприо и Кејт Винслет - "Titanic" со 17,3 милиони, акционата авантура "Wrath of the Titans" со 15 милиони и новиот филм за Снежана, "Mirror Mirror" со Џулија Робертс и Лили Колинс која заврши на петтото место со заработени 11 милиони долари. Tags: the hunger games џенифер лоренс џош хачерсон Можеби ве интересира? The Hunger Games - трета недела на врвот на бокс офисот! - Недела, 08 Април 2012 The Hunger Games - втора недела ...
сите 3 | | | веќе видена

Aктерката Ен Хатавеј направи драматична промена на својот изглед за нејзината нова улога во филмската верзија на Les Miserables . Таа ја ишиша својата долга коса и ослабе поради улогата на Фантин. 29 годишната актерка била забележана како напушта ноќен клуб во Лондон - со кратка коса. Ен исто така ослабе и неколку килограми за потребите на филмот каде ќе ја глуми проститутката Фантин која ќе започне да ја продава својата коса за да преживее. "За жал, има уште 15-20 дена да изгуби колку што може повеќе на тежина. Не е идеално, но во високо буџетните филмови постојат строги временски ограничувања. "- изјавил извор за медиумите. Според последните нформации, актерката внесува само 500 калории на ден - и не јаде ништо повеќе од неколку јаболки на ден заедно со протеински пијалоци, за да може да ги сними клучните сцени во филмот. Les Miserables, ќе биде режиран од Оскаровецот Том Хупер а ќе глумат ѕвезди како Хју Џекмен, Расел Кроу, Аманда Сејфрид, Саша Барон Коен, Хелена Бонам Картер и Саманта Баркс. Филмот во ...
сите 5 | | | веќе видена

Откако се шпекулираше дека Лана Дел Реј е во врска со рокерот Мерилин Менсон , сега TMZ известува дека 25 годишната пејачка се гледа со Аксл Роуз - фронтменот на рок бендот Guns N' Roses. Новинарите кои чекале пред хотелот Chateau Marmont во петокот ги фотографирале Лана и Аксл кои заедно излегувале од хотелот и се качиле во ист автoмобил. Не е тајна дека Лана е голема обожаветелка на рокерот кој е 25 години постар од неа. На 16 годишна возраст таа ја напиша песната "Axl Rose Husband". Но дали ова е нова романса или само пријателска дружба, сеуште не е познато. Tags: аксл роуз лана дел реј Можеби ве интересира? Лана Дел Реј и Аксл Роуз - заедно?! - Недела, 08 Април 2012 Meрилин Менсон и Лана Дел Реј во врска?! - Недела, 25 Март 2012 Лана Дел Реј го објави новиот спот за синглот Blue Jeans (видео) - Понеделник, 19 Март 2012 Ѕвездите на црвениот тепих на Британските музички награди 2012 (фото) - Вторник, 21 Февруари 2012 Албумот на Лана Дел Реј на врвот на топ листите на iTunes! - Среда, 01 Февруари ...
сите 6 | | | веќе видена

И ѕвeздите имаат добри и лоши денови (баш како и сите луѓе). Но она по што се посебни е тоа што нивните лоши денови долго се паметат.. Веб порталот Мondo, нaправи листа на најлудите Холивудски ѕвезди. Кортни Лав своевремено ја удараше по глава пејчаката на бендот Bikini Kill, упадна на интервјуто на Мадона за време на MTV наградите и го обвинуваше Дејвид Грол од Foo Fighters дека краде од Курт Кобејн. Џејмс Браун во 1988 година наоружан со пиштол и пушка им се закануваше на луѓето и бегаше од полицијата. Марлон Брандо приредувал романтични вечери со урната во која се наоѓала пепелта на неговиот покоен партнер. Роберт Дауни Џуниор една ноќ бил толку пијан што влегол во куќата на соседите и таму легнал да спие. Ан Хеч , ѕвездата од филмот "Шест дена, седум ноќи" исто така имаше свои испади. Ан е позната по овој филм, по изјавите дека ја киднапирале вонземјанци, но и по едно возење во 2000 година. Таа седнала во автомобил само по долна облека, отишла до првата куќа во Фресно, Калифорнија, ѕвонила на ...
| | веќе видена

19 годишната Кејт Аптон е секси велигденска зајачица во новото видео на магазинот LOVE.. Кејт во видеото вапца велигденски јајца, облечена во бела долна облека скока наоколу како зајаче и ги покажува своите фамозни атрибути. Ова не е прв пат магазинот LOVE да прослави некој празник на овој начин. За Божиќ неколку убавици учествуваа во нивниот по малку необичен календар со видеа. Погледнете како Кејт Аптон ни го честита Велигден :) Tags: кејт аптон Можеби ве интересира? Кејт Аптон - секси велигденска зајачица (видео) - Недела, 08 Април 2012 Кејт Аптон во нова, секси реклама (видео) - Вторник, 03 Април 2012 Tрејлер за филмот The Three Stooges! - Четврток, 22 Март 2012 Рекламата на Кејт Аптон премногу секси за на телевизија (видео) - Четврток, 15 Март 2012 Кејт Аптон дизајнираше секси костими за капење за Beach Bunny (фото) - Петок, 09 Март 2012 Постари: Биолошката мајка го сака Пакс назад - Анџелина Џоли очајна! - Сабота, 07 Април 2012 Кери Хилсон ги покажа брадавиците (фото) - Сабота, 07 Април ...
сите 6 | | | веќе видена

Поминаа 13 години откако дебитираше првиот филм од Американска пита и сега оригиналните актери се вратија на големото платно! Екипата се врати за уште посмешни и позабавни моменти во новото продолжение насловено како American Reunion... Погледнете и потсетете се на некои од најдобрите моменти во филмовите за Американска пита! -Најзасрамувачките моменти на Џим -Момците од Американска пита -Најсексуалните моменти -Најжешките MILF моменти -Најдобрите моменти со споредните ликови Tags: џејсон бигс тајра бенкс Можеби ве интересира? Најдобрите сцени од Американска пита (видео) - Сабота, 07 Април 2012 Шон Вилијам Скот се сврши со моделот Линдзи Фримод! - Вторник, 20 Март 2012 Taра Рид блесна на светската премиера на American Reunion (фото) - Четврток, 08 Март 2012 Трејлер за филмот Ice Age 4! - Понеделник, 27 Февруари 2012 Позади сцената на снимањето на American Reunion (видео) - Среда, 30 Ноември 2011 Постари: 10 неверојатни филмски чудовишта - Сабота, 07 Април 2012 Фреида Пинто во трејлерот за ...
сите 4 | | | веќе видена

И добри и лоши, но дефинитивно најгрди... 01 Medusa Филм: Clash Of The Titans (1981) Коса со змии? Кој не сака? О, не, почекајте, ние не сакаме. Никогаш. А вие? 02 The Wheelers Филм: Return To Oz (1985) Што ќе се случи ако овие тркалца не фатат? Ќе не повредат? Ќе се исплашиме? 03 Tarantula Филм: Tarantula (1955) Тоа е всушност еден мал пајак кој се шетка околу Моделсвил, но сепак претставуваше чекор напред во тоа време и далеку поубедливо отколку еден куп кукли кои се шетаат како живи мртовци. 04 The Blob Филм: The Blob (1958) Брилијантно, нели? Но дали ова е чудовиште или искористено бонбонче фрлено на земјата? 05 Nancy Archer Филм: Attack Of The 50 Foot Woman (1958) Дама! Огромна дама! Што? Мислиш дека можеш да ја задоволиш? Шшшш... 06 Predator Филм: Predator (1987) Да, станува збор за живот или смрт? Но, за жал само еден си оди дома во оваа трка со убиства на немилосрдните предатори. 07 Brundlefly Филм: The Fly (1986) Ја видовте сликата? Навистина не сакаме да ја коментираме, се извинуваме. 08 The ...
сите 5 | | | веќе видена

Џенифер Лопез вчера го објави новиот провокативен спот за синглот Dance again , што не потсети на некои од најомилените и најсекси спотови на сите времиња.. Знаеме дека спотот на Ерик Приц за 'Call On Me' е фаворит на сите, но е ископиран повеќе од пет милиони пати од барем пет милиони различни бендови. Одбравме некои класици, и направивме листа од топ 10 спотови. Уживајте! 1.Мадона - 'Justify My Love' Ова е првиот сингл од прекрасната компилација од 1990 година, The Immaculate Compilation. Спотот доби забрана да се прикажува на MTV и беше осуден поради својата експлицитна сексуална содржина. Секако тоа не значи дека спотот не стана еден од најпродаваните видеа на сите времиња! 2.Кристина Агилера - 'Dirrty' Кога Кристина се појави во бикини и започна валкано да танцува во подземен боксерски ринг... сите беа по малку шокирани ( и возбудени). 3.Бритни Спирс - 'I'm a Slave 4 U' Се сеќавате ли дека Бритни Спирс беше најсекси жена во светот? Не? Бргу ќе ве потсетиме откако ќе го погледнете видеото ...
| | веќе видена

Популарната холивудска актерка Анџелина Џоли е очајна бидејќи дознала дека биолошката мајка на нејзиниот посвоен син Пакс, си го сака своето дете назад, пишуваат медиумите. Мајката на Пакс, Пам Ду Дунг ја контактирала агенцијата за посвојување и бара да и се дозволи да започне повторно да го гледа својот син кој во 2004 година, веднаш по раѓањето го напушти. Во 2007 година Анџелина Џоли го посвоила без нејзина согласност. Пам била зависна од хероин, па согласноста за посвојувањето ја потпишале нејзините родители и таа сега го користи тоа како главен аргумент за да и се одобри да почне повторно да го гледа детето. Aнџелина нормално, на секој начин сакала да спречи Пам и Пакс да се видат, бидејќи се плашела дека детето можеби ќе сака да остане со својата биолошка мајка. "Анџелина моментално минува низ најлошиот кошмар. Кога слушна дека Пам сака да го однесе Пакс во Виетнам, Анџелина се преплаши. Буквално го молеше Бред да не дозволи да и се одземе детето. "- изјави извор близок до актерката. Tags: анџелина ...
сите 6 | | | веќе видена

Погледнете ја Фреида Пинто во трејлерот за "Trishna" - драма базирана на романот на Том Харди, “Tess of the D’Ubervilles.” -Тришна живее со своето семејство во eдно село во Раџастан, најголемата држава во Индија. Како најстара ќерка таа работи во блиско одморалиште и помага дома во плаќањето на сметките. Џеј (Риз Ахмед) е богат син на еден инвеститор. Кога тој ќе започне со менаџирање на одморалиштето ќе ја запознае Тришна и нивните судбини ќе се спојат. Џеј на секоја начин сака да го придобие вниманието на Тришна а таа срамежливо му ја возвраќа љубовта. Но кога двајцата ќе се преселат во Мумбаи и ќе станат пар, семејството на Џеј ќе се закани на врската на младите љубовници. Филмот во кината ќе се појави на 13 јули. Погледнете го трејлерот: Tags: риз ахмед фреида пинто Можеби ве интересира? Фреида Пинто во трејлерот за Trishna (видео) - Сабота, 07 Април 2012 Фреида Пинто во трејлерот за филмот Trishna! - Сабота, 20 Август 2011 Постари: Грчка актерка е новата Бонд девојка! - Петок, 06 Април 2012 ...
сите 5 | | | веќе видена

Кери Хилсон е најновата славна личност која имаше проблеми со облеката и "случајно" ги покажа своите брадавици на еден настан во Њујорк. 29 годишната пејачка била облечена во проѕирна блуза и црно здолниште, па бидејќи била без градник му ги покажала на светот своите гради. Можеби поп ѕвездата не била свесна колку транспарентна е нејзината блуза се додека не стапнала на црвениот тепих. Подоцна додека позирала со пријателите си ги покрила градите со рацете. Tags: кери хилсон Можеби ве интересира? Кери Хилсон ги покажа брадавиците (фото) - Сабота, 07 Април 2012 Постари: Хајди Клум ги потпиша документите за развод од Сил! - Сабота, 07 Април 2012 Викторија Бекам стана црвенокоса за Harper's Bazaar (фото) - Петок, 06 Април 2012 Миранда Кер во новата рекламна кампања на Reebok (фото) - Петок, 06 Април 2012 Аманда Бајнс уапсена! - Петок, 06 Април 2012 Кевин Бејкон и Кира Сеџвик: по 23 години брак дознаа дека се роднини (видео) - Четврток, 05 Април 2012
сите 6 | | | веќе видена

Денес на MTV, дебитираше новиот спот на Дрејк и Ријана за синглот "Take Care". По успешната соработка на синглот "What's my name", Канадскиот рапер повторно се здружи со убавицата од Барбадос. Според Дрејк, концептот на спотот бил да се прикажат подемите и падовите на една врска, спотот е многу едноставен а тој и Ријана изгледаат многу блиски.. Погледнете го нивниот нов спот: Tags: дрејк ријана Можеби ве интересира? Погледнете го новиот спот на Дрејк и Ријана за Take Care (видео) - Сабота, 07 Април 2012 Ријана - блесна на насловната страна на ELLE (фото) - Среда, 04 Април 2012 Ријана повторно стана црнокоса (фото) - Понеделник, 02 Април 2012 Ријана подготвува нов албум! - Недела, 01 Април 2012 Ријана ужива во Токио пред премиерата на Battleship (фото) - Сабота, 31 Март 2012 Постари: Ники Минаж го објави новиот спот за Beez in the Trap (видео) - Сабота, 07 Април 2012 Видео премиера: Gossip - Perfect World! - Петок, 06 Април 2012 Видео премиера: Џенифер Лопез и Питбул - Dance Again! - Петок, 06 ...
сите 3 | | | веќе видена

Ники Минаж го објави новиот провокативен спот за синглот "Beez in the Trap". Популарната раперка ги покажа облините во зелено бикини, во спотот кој е режиран од Бени Бум а е сниман во Мајами. "Beez in the Trap" е вклучена во новиот студиски албум на Ники, "Pink Friday: Roman Reloaded". Таа моментално е зафатена промовирајќи го новиот албум на настапи и интервјуа, а неоодамна беше гостинка во шоуто "Today". Следното нешто што го планира е светска турнеја. Tags: ники минаж Можеби ве интересира? Ники Минаж го објави новиот спот за Beez in the Trap (видео) - Сабота, 07 Април 2012 Ники Минаж во секси издание за новиот спот (фото) - Четврток, 15 Март 2012 Трејлер за филмот Ice Age 4! - Понеделник, 27 Февруари 2012 Ѕвездите на црвениот тепих на Греми 2012 (фото) - Понеделник, 13 Февруари 2012 Најдобрите настапи на Греми 2012 (фото/видео) - Понеделник, 13 Февруари 2012 Ново: Погледнете го новиот спот на Дрејк и Ријана за Take Care (видео) - Сабота, 07 Април 2012 Постари: Видео премиера: Gossip - ...
сите 4 | | | веќе видена

next