Тој секогаш создава колекции за кои се зборува денови подоцна, а на неговите ревии се појавуваат некои од најубавите и најпопуларните модели во моментот. Таква ...
сите 6 | | | веќе видена

„Лука Дебарг нè однесе во еден друг, прекрасен свет“..., „Ваков пијанист одамна немало на македонската музичка сцена...“, „Што да слушаме сега, после неговиот ...
сите 18 | | | веќе видена

Долгонајавуваниот концерт на „Тексас“ ќе се случи в петок, во СРЦ „Кале“, а вокалот на брендот, Шарлин Спитери вчера попладне ги почести медиумите со своето ...
сите 11 | | | веќе видена

Денешната комбинација ја боиме во црвени тонови. Со оглед на тоа дека во утрата и во вечерните часови знае навистина да застуди, нашиот денешен предлог е една ...
сите 3 | | | веќе видена

next