За оваа среда одбравме фустанче во кариран принт. Со оглед на убавото и топло време, фустаните се идеално парче за сите пригоди, па затоа и се наш чест избор. ...
сите 6 | | | веќе видена

„Ова е израз на непочитување“, „Говорот на Мадона беше сè само не говор во врска со Арета Френклин“, „Кој и да е тој што мислел дека Мадона треба да ѝ оддаде ...
сите 23 | | | веќе видена

Во Њујорк вчеравечер се одржаа Ем-ти-ви музичките видео награди. Ова беше 35-тото издание на манифестацијата, која беше спектакуларно најавувана. Една од ...
сите 6 | | | веќе видена

Годинава во рамки на 20-тиот ТАКСИРАТ ФЕСТИВАЛ, еден од најавтентичните автори во регионов, Рамбо Амадеус пред македонската публика конечно ќе го претстави ...
сите 3 | | | веќе видена

Новата работна недела ја стартуваме со црвен фустан со карнери. Ракавите се до лакт и завршуваат со карнери, а украсен е и централниот преден дел на фустанот. ...
сите 7 | | | веќе видена

next