Со оглед дека сме малку носталгични по убаво време, во денешната комбинација се одлучивме да вклучиме бели фармерки. Ги комбинираме со топло кафено џемперче и ...
сите 10 | | | веќе видена

Хрватската актерка Ведрана Рудан секогаш го привлекува вниманието на јавноста, бидејќи на темите што сите нè засегаат зборува на брутално искрен начин, без ...
сите 4 | | | веќе видена

Издавачката куќа Паблишер со задоволство ве поканува на промоцијата на книгата „Будење на свеста", првото заедничко дело на авторите Катерина Ангеловска и ...
| | веќе видена

Стилските парови во уличната мода се особено пријатна глетка. Совршената хармонија која спојува два различни ентитети во една перфектна целина е за поздрав. Па ...
сите 3 | | | веќе видена

Шопинг треската може да започне! Од 05-ти до 10-ти Февруари по 10-ти јубилеен пат ќе се одржи познатиот Гараж сејл на Рамстор мол. Веќе добро познатата шопинг ...
сите 16 | | | веќе видена

next