Кити Спенсер, внуката на принцезата Дијана, викендов беше тема во светските медиуми, откако се појави како гостинка на кралската свадба и го освои вниманието ...
сите 113 | | | веќе видена

Овој викенд носиме пруги. Ги комбинираме во една урбана и фраерска комбинација. Одбравме памучна блуза во црно-бели пруги, што ќе ја облечеме под слип фустанот ...
сите 4 | | | веќе видена

Британската, но и светската јавност е во исчекување на кралската венчавка на Принцот Хари и Меган Маркл, закажана за утре. Медиумите се преполни со информации ...
сите 199 | | | веќе видена

next