Елегантен, лесен за комбинирање и со универзален карактер – малиот црн фустан е во основата речиси на сечиј стил, токму поради овие карактеристики. ...
сите 12 | | | веќе видена

Благодарение на познатите модни дизајнери и популарните брендови, оваа сезона на пиедестал се враќаат едни од омилените парчиња – фустани и блузи на преклоп. ...
сите 9 | | | веќе видена

Уште од најавата дека Квентин Тарантино ќе прави филм со Леонардо Дикаприо и Бред Пит, јавноста со нетрпение го очекуваше првото видео, а секако и комплетното ...
сите 10 | | | веќе видена

next