Дневник

Двајца скопјани биле пронајдени мртви завчера во центарот на Скопје и во населбата Kисела Вода, информира МВР. Според полицијата, завчера околу 17 часот било ...
сите 56 | | | прочитана: 2093 | веќе видена

next