Семејството на Крис Корнел: Знаеме зошто се самоуби

Првичната истрага околу смртта на Крис Корнел покажа дека музичарот самиот си го одзел животот. Телото на 52-годишниот американски пејач во средата беше пронајдено во хотелска соба во Детроит. Со отворено писмо до јавноста денеска се огласи и неговото семејство. Тие веруваат дека кога пејачот посегнал по својот живот, не знаел што прави и дека дрога или други супстанци влијаеле врз неговите ...

⇐ DailyРепублика ⇒