Во Битола протест за поддршка на полициските службеници


2 копии

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска во врска со нападите врз полициските службеници посочи дека е важно да се работи на детектирање на ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
4 копии
8 копии

Со што се соочува македонската полиција? На најновото видео кое се појави се гледа како полицаец фатен за врат при апсење на „Партизанска“. Ова не е прв случај ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ако не си поднесе оставка ќе барам од Владата и Управниот одбор на агенцијата Димова да биде разрешена. Ова во вчерашниот магазин Клик плус на ТВ21 го најави ...
сите 358 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче преку својот Фејсбук профил им се заблагодари на своите колеги.Колеги, Ви благодарам што не се откажувате! Ви благодарам ...
сите 275 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев прими делегација на Сојузот на борците, предводена од претседателот на главниот одбор на сојузот, Никола Стојаноски, придружуван од ...
сите 162 | | | веќе видена

По два дена разговори во Скопје македонските и бугарските историчари не постигнаа напредок во однос на Гоце Делчев, кој и понатаму останува пречка на ...
сите 427 | | | веќе видена

Од директор на Подружница, по брза постапка станал чувар на рампа, па добил решение за суспензија, а неодамна и отказно решение од работното место – самостоен ...
сите 53 | | | веќе видена

Со ребалансот на Буџетот за 2020 година што е во собраниска процедура, се обезбедуваат 470 милиони евра за четвртиот сет економски мерки. Од нив, 27,6 милиони ...
сите 127 | | | веќе видена

Службата за национална безбедност на Ерменија ги отфрли како апсурдни обвинувањата на Азербејџан за заговор за терористички напади на прометни јавни места на ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Битола протест за поддршка на полициските службеници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: