Возач удрил во велосипедист, па го напуштил местото на настанот

4 копии

На 16.08.2020 година во 01,40 часот, на регионалниот пат Охрид – Св.Наум, на крстосницата за комплексот „Инекс“, се случила сообраќајна незгода помеѓу ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Едно лице го загуби животот, пет се потешко повредени во сообраќајна несреќа што рано изутринава се случи на маистралниот пат Охрид – Свети Наум, кај клучката ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На регионалниот пат Охрид – Св. Наум, на крстосницата за комплексот „Инекс“, синоќа околу 01.40 часот по полноќ се случила сообраќајна незгода во која едно ...
| | веќе видена | слични

До несреќата што се случила во 1:40 часот изутринава дошло при судар на три возила – „Цитроен Ц3" со битолски, „Волксваген Голф" со охридски и „Волксваген ...
| | веќе видена | слични

Турист загина во сообраќајна несреќа во Охрид синоќа час и пол по полноќ на патот кон Св.Наум, на крстосницата за комплексот „Инекс“, додека го возел своето ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Теретана“ не е случај за кој треба да одговара претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, одлучи нивното Обвинителство како што за „Хидроцентралите“ ...
сите 294 | | | веќе видена

Поминаа два дена откако Врховниот суд ја потврди четиригодишната затворска казна за поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкуловска и во ...
сите 132 | | | веќе видена

Билатералните проблеми не треба да бидат дел од преговарачката рамка за проширување на Европската Унија, смета германската амбасадорка во земјава, Анке ...
сите 392 | | | веќе видена

Викендов, собраниските служби ги објавија биографиите на замениците министри, предложени од Зоран Заев. На листата има лица со многу интересно минато и ...
сите 115 | | | веќе видена

Медиумите во Грција, изразија зголемен интерес за македонската делегација предводена од премиерот Заев за време на учеството на конференцијата на „Економист“ и ...
сите 244 | | | веќе видена

Нашите православни граѓани да бидат еднакви со останатите православни христијани во светот, побара шефот на државата од Вселенскиот партијарх, Вартоломеј. Во ...
сите 25 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Возач удрил во велосипедист, па го напуштил местото на настанот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: