Азар повторно се пожали на болки, лекарите на Реал не знаат што му е


Големи се шансите Еден Азар да не се појави на натпреварот кој Реал Мадрид в петок вечер ќе го игра на домашен терен против Алавес, и на кој на домашните им ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Реал Мадрид е на прагот на 34. титула во Ла лига, а ако успеат да ја задржат предноста од клубот бараат навивачите да не излезат на улица, туку титулата да ја ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид е на добар пат да ја освои титулата во шпанскиот шампионат, а ако тоа се случи дефинитивно голема заслуга ќе има Карим Бензема кој е одличен во ...
| | веќе видена | слични

На две кола до крајот на Шпанското фудбалско првенство, раководството на Реал Мадрид, побара од навивачите да не ја слават шампионската титула организирано во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Oткако двете партии излегоа со заедничко соопштение дека се блиску до договор, извори од СДСМ за „360 степени“ велат дека средбата Љупчо Николовски и Артан ...
сите 459 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ денеска со обвинување за СДСМ за случувањата со поплавата во РЕК Битола. Оттаму велат дека јавноста треба да знае дека поради како што велат ...
сите 326 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена

Се скараа сопартијците од ВМРО-ДПМНЕ. Екс градоначалникот на Аеродром, Ивица Коневски, кој е дел од „спротивната струја“ на актуелното раководство на ...
сите 193 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Обилните врнежи од дожд поплавија многу улици низ Скопје, поплавен е и паркингот пред Центарот за јавно здравје-Пролет, а слична е состојбата и во Петровец ...
сите 365 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Азар повторно се пожали на болки, лекарите на Реал не знаат што му е

Од:
До кого (е-маил):
Порака: