Пјаниќ на оригинален начин ја испрати првата порака до фановите на Барселона (Видео)


По потврдата за трансферот на Артур Мело во Јувентус, Барселона експресно соопшти дека Миралем Пјаниќ пристигнува во спротивна насока, по што следеше емотивна ...
| | веќе видена | слични

Барселона веќе обезбеди три засилувања за новата сезона, Миралем Пјаниќ од Јувентус, Тринкао од Брага и младиот Педри од Лас Палмас за кои плати речиси 100 ...
| | веќе видена | слични

Босанскиот фудбалер Миралем Пјаниќ во следните четири сезони ќе настапува во дресот на Барселона, а финансиска добивка од овој трансфер нема да има само ...
| | веќе видена | слични

Миралем Пјаниќ ќе го напушти Јувентус на крајот на оваа сезона и ќе ја продолжи кариерата во Барселона. Минатата недела, каталонскиот клуб официјално потврди ...
| | веќе видена | слични

Италијанските медиуми лансираа „бомба“ и тврдат дека Јувентус започнал преговори со Барселона за трансфер на Антоан Гризман. Двата клуба се во одлични односи ...
| | веќе видена | слични

Барселона и Јувентус оваа недела направија размена на играчи според која Миралем Пјанич замина на „Камп Ноу“, а од Барселона во Торино пристигна Артур. Според ...
| | веќе видена | слични

Само што ја направија размената Артур – Пјаниќ медиумите пишуваат за нова можна трампа на истата реалција. Италијанската телевизија „Раи“ пренесува дека ...
| | веќе видена | слични

Јувентус и Барселона неодамна ја комплетираа размената во која Миралем Пјаниќ се пресели во Каталонија, а Артур Мело во Јувентус. Во Шпанија веднаш се отворија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вкупно 723 лица го искористиле правото на глас во рамки на денешното гласање на лица заболени од КОВИД-19 и во самоизолација, информираше денеска Државната ...
сите 600 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 124 | | | веќе видена

Нема пораст на процентот на хоспитализирани пациенти со Ковид-19 во земјата.Како што истакна денеска министерот за здравство, Венко Филипче, на утринскиот ...
сите 150 | | | веќе видена

Мандатар ќе биде оној кој ќе добие најмногу гласови, или во превод- оној за кого ќе се определат граѓаните, а не партиите. На само неколку дена пред финалната ...
сите 202 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Заспиј ако можеш на телевизија Алфа, потенцираше дека со доаѓање на владата ...
сите 292 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 228 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 68 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пјаниќ на оригинален начин ја испрати првата порака до фановите на Барселона (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: