Клои Кардашијан повторно има ново лице

2 копии

Побарувачката за изгледот на Меган Маркл е во пораст, тврдат пластичните хирурзи. А сега, тие откриле што променила Меган на себе. „Меган има речиси совршено ...
| | веќе видена | слични

Жените во светот се повеќе имаат барања кон естетските хирурзи да искорегираат делови од лицето споредувајки ја Меган Маркл.Побарувачката за изгледот на Меган ...
| | веќе видена | слични

Џастин и Хајли Бибер се закануваат дека ќе покренат судски процес против пластичен хирург од Беверли Хилс. Адвокатот на Џастин и Хајли го обвинува д-р Даниел ...
| | веќе видена | слични

Останато

Епидемиолошката состојба во Србија се влошува и тој тренд ќе продолжи и во август, изјави утрово д-р Предраг Кон, член на Кризниот штаб за борба против ...
сите 618 | | | веќе видена

Денес, правото и правдата во Македонија по којзнае кој пат во изминативе 30 години, беа погребани, уништени, погазени…Денес, БЕЗ НИТУ ЕДЕН ДОКАЗ се осудени ...
сите 140 | | | веќе видена

Со денешната ослободителна пресуда за Сашо Мијалков и шестемина припадници на поранешната единица „Алфа“ за изживување при апсењето на Љубе Бошкоски, падна во ...
сите 61 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев коментирајќи го последниот извештај на Стејт Департментот во делот за инвестициската клима, според кој во Македонија постои голема ...
сите 133 | | | веќе видена

Во новоизградениот специјализиран Дневен центар во с. Оризаре, 38 деца со интелектуална попреченост од општината Липково, ќе бидат подготвувани за соодветно ...
сите 118 | | | веќе видена

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клои Кардашијан повторно има ново лице

Од:
До кого (е-маил):
Порака: