Поранешен репрезентативец на Србија изврши самоубиство!


Злосторството што го изврши турскиот боксер Ахмет Кемалоглу на големиот муслимански празник ја потресе цела Турција. Кемалоглу (27) утрото на првиот ден од ...
| | веќе видена | слични

Во неделата, во текот на доручекот, како што пишуваат турските медиуми, турскиот боксер Ахмед Кемалоглу, со нож и нанел неколку убодни рани на својата девојка ...
| | веќе видена | слични

Турскиот боксер Селим Ахмет Кемалоглу (26) во неделата наутро до смрт со нож ја избодел неговата девојка Зејнеп Сенпирар. Турските медиуми пишуваат дека ...
| | веќе видена | слични

Само две седмици по ужасната вест која пристигна од Турција за убиството на петгодишното дете, задавено од неговиот татко, 32-годишниот фудбалер Чевхер Токташ, ...
| | веќе видена | слични

Голема трагедија му се случи на српскиот фудбал , откако денеска со истрел од пиштол се самоуби поранешниот српски фудбалски репрезентативец Миљан Мрдаковиќ. ...
| | веќе видена | слични

Девојката на поранешниот српски репрезентативец, Миљан Мрдаковиќ кој се самоуби во Белград тврди дека тој пред јавност секогаш бил насмеан и весел но длабоко ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште едно лице почина од коронавирус во Србија во последните 24 часа, а потврдени се и 48 нови случаи на заразени со вирусот во земјата. Според извештаите на ...
сите 884 | | | веќе видена

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 441 | | | веќе видена

Во пресрет на евентуалната нова лидерска средба од владејачката коалиција предводена од СДСМ, велат дека нема отстапки од избори на 5 јули, бидејќи на државата ...
сите 620 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 300 | | | веќе видена

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 155 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп е единствениот кој има право да се повика на Законот за бунт и доколку е потребно, ќе го искористи, изјави портпаролката на ...
сите 224 | | | веќе видена

Граѓани да ги избегнуваат фамилијарните собири и да не ги одбиваат тестирањата за Ковид-19. Демократската унија за интеграции денеска упати ваков апел до ...
сите 204 | | | веќе видена

Сопственикот на локалот кој ноќеска го угости Христијан Мицкоски спротивно на протоколите, се соочува со кривична одговорност. По тензичната вечер на улицата ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешен репрезентативец на Србија изврши самоубиство!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: