ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еве што не очекува

4 копии

 Kaко ќе ви мине овој неделен ден? Одмор или завршување на заостанатите работи? Прочитајте си го дневниот хороскоп. Кликнете на вашиот хороскопски знак:
| | веќе видена | слични

Оваа недела, во знакот на Стрелец, ќе заблеска прекрасна полна месечина, подготвена да им донесе среќа на сите огнени знаци. А вие, во кој знак сте родени? ...
| | веќе видена | слични
5 копии

ОВЕН Работа: Може да очекувате дека со своите одлуки ќе влијаете на промените на работа.Љубов: Сте се разочарале во саканата личност. Пред вас е период во кој ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Може да очекувате промени на деловно поле. Се разочаравте во саканата личност. Пред вас е период во кој ќе сакате да ја прекинете емотивната врска. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште неизгласан Законот за попис во собранието опозицијата во предупредувачка акција за собирање на он лајн потписи за негово повлекување, но и најава за ...
сите 420 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 172 | | | веќе видена

Идентитетот, јазикот и историјата не смеат да бидат предмет на преговори. Доколку Бугарија инсистира да преговара на оваа тема, тоа значи дека содржината на ...
сите 148 | | | веќе видена

Блокирани улици, проверка на возила, забрана за движење - САД во состојба на зголемена готовност во последните денови од претседателствувањето на Доналд ...
сите 499 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 169 | | | веќе видена

Пратеник од власта позитивен на корона, како и уште еден пратеник чии резултати се чекаат одново ја блокираа работата на парламентот. Собраниската седница ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еве што не очекува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: