Реџи Милер ги прогласи најдобрите пет шутери во историјата на НБА, помеѓу нив е Дражен Петровиќ

Поранешниот играч во НБА, Реџи Милер, ја именуваше својата верзија на најдобрите пет шутери во историјата на најсилната светска кошаркарска лига. Петтото ...
| | веќе видена | слични

Најсилната лига на светот НБА е во прекин од месец март поради пандемијата со коронавирусот, но главните луѓе на организацијата, клубовите, играчите сакаат да ...
| | веќе видена | слични
6 копии

НБА лигата од месец март е суспендирана поради коронавирусот и барем засега нема точна, официјална информација кога истата ќе може да продолжи, па и ако се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не смее да дозволи Комисијата за заразни болести да потпадне под политички притисок истакна доктор Ненад Лазаров во гостувањето во емисијата „А што не е ...
сите 391 | | | веќе видена

По пропуштената можност за договор пред воведувањето на новата вонредна состојба, власта и опозицијата ја продолжуваат јавната дебата и меѓусебните обвинувања ...
сите 671 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп синоќа ја ангажираше војската и Националната гарда за да ги растера демонстрациите околу Белата куќа, а потоа се прошета ...
сите 446 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за заразни болести треба да се заменат, бидејќи потпаднале на политичките влијанија, смета Арбен Таравари гостиварскиот градоначалник и ...
сите 178 | | | веќе видена

Француските угостители се подготвуваат за повторно отворање на нивните локали, предвидено со втората фаза за излегување од изолацијата воведена поради ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реџи Милер ги прогласи најдобрите пет шутери во историјата на НБА, помеѓу нив е Дражен Петровиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: