Еклстон: Би сакал да го видам Фетел во Мерцедес

Раководството на формула 1 тимот Вилијамс сериозно размислува својот удел. Од „Гран-при холдинг Вилијамс“ соопшти дека ја разгледуваат опции како дел од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако приходот на Мекларен групацијата падна за 61.5 отсто поради корона кризата, последните документи откриваат дека компанијата лани ја комплетирале исплатат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Трамп се закани дека ќе ја испрати војската за да ги угасне протестите во САД, поради смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд. Ако градовите и државите не успеат ...
сите 526 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 299 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека ова што денес се случи со Дурловски е одраз не само на искривениот систем на вредности во кој силеџии се ...
сите 119 | | | веќе видена

Вечерва во вестите на Канал 5 свое јавување имаше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски посочи дека за да се одржат избори треба два чекори да ...
сите 620 | | | веќе видена

Британската Влада планира до крајот на јуни да го замени карантинот за патниците кои пристигнуваат на аеродромите, а воздушните мостови се појавија како ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еклстон: Би сакал да го видам Фетел во Мерцедес

Од:
До кого (е-маил):
Порака: