Бабел веќе не го сакаат во Ајакс, оди во Франција?


Али Дија кој одигра само еден меч за Саутемптон е прогласен за најголемо промашување во историјата на англискио фудбал во изборот на магазинот „442“. ...
| | веќе видена | слични

На почетокот на сезоната 2018/19 англискиот репрезентативец Џон Тери беше пред трансфер во Спартак Москва, но во последен момент се премисли и замина во Астон ...
| | веќе видена | слични

Пред скоро шест години беше херој на Германија, сите го славеа поради асистенцијата во финалето на Мундијалот во Бразил, а денес Андре Шурле е фудбалер кој ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во последните неколку недели секојдневно во земјава се бележат по речиси двесте нови случаи на заразени со Ковид-19. И покрај мерките за носење маска и држење ...
сите 600 | | | веќе видена

Нашата земја сега е призната од целиот свет, исто како и јазикот и идентитетот. Затоа, тие не треба да се прават патриоти. Ова го порача лидерот на СДСМ Зоран ...
сите 398 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 39 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бабел веќе не го сакаат во Ајакс, оди во Франција?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: