Уапсени две момчиња од Скопје фатени со дрога

3 копии

Во текот на 20 април, кога на сила беше целодневен полициски час, скопската полиција регистрирала два случаја на негово прекршување, каде престапниците сториле ...
| | веќе видена | слични
5 копии
5 копии

По меѓусебна расправија, две лица од беровското село Будинарци заработија кривична пријава заради нарушување на јавниот ред и мир. Немилиот настан како што ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Ве молам. Билатералните прашања да се решаваат билатерално, без блокирање на напредокот на целата Европска унија. Да размислиме стратегиски и да сфатиме: ...
сите 397 | | | веќе видена

„Пред три години, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев презеде одговорност, влезе одлучно во процесите и испиша нова историја. Денешниот ден во ...
сите 161 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од заменик-претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Никола Димитров, се сретна со Aн Линде, министерката за ...
сите 485 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсени две момчиња од Скопје фатени со дрога

Од:
До кого (е-маил):
Порака: