(ФОТО) Деми Роуз со жешка фотографија му испрати ВУЛГАРНА ПОРАКА НА КОРОНАВИРУСОТ


Деми Роуз не издржа повеќе. На нејзиниот 25 роденден британската манекенка и му пренесе порака на коронавирусот.Поранешната девојка на раперот Тајга на ...
| | веќе видена | слични

 Ова прекрасно семејство се труди на секој начин да си го направи забавно времето дома. Дали вашиот партнер би прифатил ваков предизвик? Италијанската ...
| | веќе видена | слични

 Позираат голи само со перница на себе, која со помош на ремен ја претвораат во фустан. На Инстаграм кружи нов предизвик каде девојките од перница со помош на ...
| | веќе видена | слични

 Деми Мур и Брус Вилис се разведени, но го даваат најдоброто од себе за да го задржат семејството заедно. Всушност, актерите одлучиле и заедно да ја поминат ...
| | веќе видена | слични

 Идиличниот семеен живот на Џастин Трудо докажува дека е можно да се биде успешен и на професионален и на приватен план. Канадскиот премиер веќе години ...
| | веќе видена | слични

 Аделина Тахири, на 4-ти април го прослави нејзиниот 28-ми роденден. Нo, како што добро знаат сите родени овој период, сега е невозможно да направите ...
| | веќе видена | слични

Актерката Хали Бери (53) ги налути обожавателите со снимката на својот син кој се шета во нејзините чизми со високи потпетици. Хали на „Инстаграм“ објави видео ...
| | веќе видена | слични

 Во карантински концерт од дома, Северина ги размрда и расположи фановите со песна и танц посветен на сите земји од регионот. Северина секој викенд се снима ...
| | веќе видена | слични

Хуманитарецот Симон Конески и познатата пеачка Адел решија деталите за разводот да ги чуваат во тајност. Тие нема да ги откријат деталите од нивниот развод. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од утре и официјално ќе биде укинат полицискиот час, пред малку на прес конференција информираше пред малку премиерот Оливер Спасовски. Од четврток отпочнуваат ...
сите 505 | | | веќе видена

Датумот на изборите е детерминиран со уредбата со законска сила која има важење до завршување на вонредната состојба. Во оној момент кога ќе заврши вонредната ...
сите 393 | | | веќе видена

Владата на денешната седница донесе одлука со која oд утре целосно престанува да важи Одлуката за ограничување на движењето на граѓаните, соопшти министерот за ...
сите 235 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 200 | | | веќе видена

Министерот Филипче на прес-конференцијата истакна дека денеска се навршуваат точно три месеци откако се дијагностицираше првиот случај со коронавирус во ...
сите 300 | | | веќе видена

Да не се промовираат мерки чие спроведување е во тек и со кои јавноста е веќе запознаена, како и мерки кои не се непосредно поврзани со санирање на последиците ...
сите 227 | | | веќе видена

Додека Македонија тоне во корупција и не прогласија за хибриден режим, владата единствено се фали дека сме членка на НАТО, вели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Деми Роуз со жешка фотографија му испрати ВУЛГАРНА ПОРАКА НА КОРОНАВИРУСОТ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: