Карантински предизвик „перница фустан“: И девојките во Македонија го прифатија (фото)


 Позираат голи само со перница на себе, која со помош на ремен ја претвораат во фустан. На Инстаграм кружи нов предизвик каде девојките од перница со помош на ...
| | веќе видена | слични

Скоро сите спортски натпреварувања се одложени, прекинати поради пандемијата на коронавирусот. Луѓето ширум светот се наоѓаат во домашна изолација, карантин со ...
| | веќе видена | слични

Некогашниот член на Вардар, сегашен ракометар на Пик Сегед, Хорхе Македа и неговата сопруга за време на коронавирус се активни на социјалните мрежи. Тие ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на серијата “Elite”, 20-годишната Естер Експозито објавила видео снимка на Инстаграм и со неа ги срушила сите рекорди. Имено, таа во новото Инстаграм ...
| | веќе видена | слични

 Уште пред некое време дознавме дека Брус Вилис го минува со поранешната сопруга Деми Мур и нивните деца. 65-годишниот актер беше 13 години во брак со ...
| | веќе видена | слични

Ванеса Брајант, сопруга на трагично починатиот кошаркар Коби Брајант, сподели емотивна снимка што ги расплака обожавателите на кошаркарската легенда. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Техничкиот премиер Оливер Спасовски оствари работна посета на општина Старо Нагоричане. Во изјавата за медиумите, премиерот Спасовски истакна дека со ...
сите 509 | | | веќе видена

Овде гласно зборуваме против дискриминацијата и нееднаквоста. Фактот дека Арбен е заменет со Александар е симптоматично за нашето општество. Г-дин Заев, кажете ...
сите 202 | | | веќе видена

Носителот на пратеничката листа на ВМРО-ДМНЕ во Изборната единица 3, Игор Јанушев, од Чашка наброи многу проекти од програмата како што се 20 % зголемување на ...
сите 288 | | | веќе видена

Тренерот на Борусија Дортмунд Лусиен Фавр рекол дека клубот мора да си постави реални цели со оглед на моќта која ја има големиот ривал Баерн Минхен. Баерн со ...
сите 212 | | | веќе видена

Комапнијата Орка холдинг, на Орце Камчев, реагира на вчерашниот тв дуел на Заев и Мицкоски, во кој што беше споменувано името на Камчев. Од компанијата велат ...
сите 285 | | | веќе видена

Последната „бомба“ на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, во која вели дека ќе соберел „и шарени и шуто и рогато“ и после „мамата ќе им ја ебел“ била последица на ...
сите 69 | | | веќе видена

Во текот на изминатото деноноќие полицијата на територијата на државата регистрирала 461 прекршување на мерката за носење заштитна маска на лицето. Од МВР ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карантински предизвик „перница фустан“: И девојките во Македонија го прифатија (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: