Цените на маските во Словенија пораснале за 15 пати

Донациите ќе стигнат но донесовме одлука како Влада да си купиме 50, имаме на две места по десет донации, објаснува лидерот на СДСМ, Зоран Заев околу тоа дали ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Владата на Србија одлучи максималната цена на заштитните ракавици во малопродажба да изнесува 40 динари (21 денар) за парче со пресметано ДДВ.Максималната цена ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Коронавирусот не постои и е измислица за дел од Тетовчани. Велат дека не се плашат и дека станува збор за обичен грип. Ниту маска, ниту држење растојание. Пред ...
сите 462 | | | веќе видена

Техничкиот министер за внатрешни работи, Наќе Чулев, денеска во Струмица информираше дека поголем број припадници на МВР и на Армијата во Охрид се во ...
сите 211 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче во денешниото гостување во отвореното студио истакна дека државата навремено реагирала на почетокот на епидемијата на ...
сите 196 | | | веќе видена

Додека во регионот епидемијата од корона вирусот драстично се намалува, кај нас процесот е обратен. Хрватска и Албанија бележат по 2 нови случаи, Словенија ...
сите 174 | | | веќе видена

По повеќе од два месеца, елитниот европски фудбал повторно е активен. Во германската Бундеслига се одигра 26-тото коло, прво во ерата на пандемијата од ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цените на маските во Словенија пораснале за 15 пати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: