Турска компанија направи автомати за заштитни маски за лице и средства за дезинфекција

Турска компанија направи автомат за заштитни маски за лице и средства за дезинфекција на јавните места. Автоматот е идеален за употреба на преполните јавни ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Според податоците на Министерството за здравство, на Инфективната клиника во изминативе 24 часа примени се 6 пациенти. Таму вкупно се хоспитализирани 87 ...
сите 863 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски денеска е на средби со жители во скопската општина Гази Баба.„Ние сме на потег, да си ја сочуваме сигурноста и да ...
сите 480 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев и носител на листата на кандидати за пратеници во ИЕ 3 на гостувањето на телевизија Канал 5 во емисијата „Само ...
сите 311 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора објави мапа на земји со услови под кои странците можат да влезат во Црна Гора. Не е дозволен влез од Србија, Северна Македонија, Русија и ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Турска компанија направи автомати за заштитни маски за лице и средства за дезинфекција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: