Го искараа дека се слика крај базени, па објави фотка и со мајка му


Откако поранешниот претседател на Јувентус, Џиљи, го критикуваше Кристијано Роналдо дека се сликал само покрај базени и дека го излажал клубот дека ќе си оди ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо вчера се пофали на „Инстаграм“ како Георгина со машинка за шишање му ја средува фризурата , но еден детаљ покажува дека Португалецот не е ...
| | веќе видена | слични

Кристиано Роналдо заедно со своето семејство и со вереницата Георгина Родригез се наоѓа во самоизолација во родната Мадеира. Португалската ѕвезда со инетресно ...
| | веќе видена | слични

Португалската супер ѕвезда, Кристијано Роналдо се пофали со нова фризура или поточно објави видео во моментите додека неговата понежна половина го освежуваше, ...
| | веќе видена | слични

Една од работите кои фудбалските голмани треба да знаат добро да ја прават е фрлање на топката далеку напред со голема прецизност, и со тоа да учествуваат во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Избори мора да има час поскоро. Предизбрните активности и самото гласање ќе се одржат согласно сите безбедносни протоколи. Одговорна политика е да се обезбеди ...
сите 454 | | | веќе видена

Семејството на покојникот – на кој посмртниот брис му бил позитивен на коронавирус, денеска е тестирано, соопшти преку „Фејсбук“ министерот за здравство Венко ...
сите 516 | | | веќе видена

Филонис Флојд, братот на од полицијата убиениот афроамериканец Џорџ Флојд, причина која што предизвика масовни протести и немири низ Америка, изјави дека ...
сите 267 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 122 | | | веќе видена

Право да легитимира има само полицијата, поради што во четвртокот е испратено писмо до Комисијата за заразни болести, уште еднаш да се разгледа ваквиот услов ...
сите 123 | | | веќе видена

По известувањето дека сите банки се подготвени да ја реализираат исплатата на паричната помош од социјална и детска заштита, притоа водејќи грижа за заштита на ...
сите 100 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го искараа дека се слика крај базени, па објави фотка и со мајка му

Од:
До кого (е-маил):
Порака: