Корона-криза: Тепачка за вреќа брашно во Зеница (видео)


3 копии

Досетливи мостарци го искористија споменикот на Брус Ли во нивниот град за своите сограѓани да ги потсетат дека треба да се почитуваат прописите и мерките за ...
| | веќе видена | слични

Поради глобалната пандемија на коронавирусот, заштитните маски и нараквици станаа барана стока, а ги доби и статуата на легендарниот мајстор за воени вештини ...
| | веќе видена | слични

Во медиумите во Босна и Херцеговина кружи снимка настаната пред еден супермаркет во Зеница каде вчера маж и жена се степале поради вреќа брашно. Како што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот Венко Филипче на новинарско прашање одговори дека пациентите во домашно лекување се во постојан контакт со матичните лекари и дека и тие ќе се ...
сите 288 | | | веќе видена

Забраната за движење на населението денеска почнува од 16 часот и ќе трае до понеделник до 5 часот. Со ова почнува 61 часовен карантин за сите граѓани на ...
сите 283 | | | веќе видена

Три лица починаа, седуммина се излекуваа, а 18 се новозаболени од коронавирус, се последните податоци за изминатите 24 часа од Министерството за здравство и од ...
сите 191 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Корона-криза: Тепачка за вреќа брашно во Зеница (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: