Али Ахмети: Да не се чепка во џебот на граѓаните

2 копии

Зоран Заев во три наврати најавуваше кратење на платите на административците. Неговиот план за минимална плата на цел државен апарат од 14.500 денари, наиде на ...
| | веќе видена | слични

Државниот секретар во Министерството за здравство со чудно барање од граѓаните. Функционерот на СДСМ Владимир Милошев бара тие во себе да му се заблагодарат на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ДУИ Али Ахмети е однесен во самоизолација во својата куќа во кичевско Зајас. Фотографијата на Ахмети од самоизолација ја објави на Фејсбук неговиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот Венко Филипче на новинарско прашање одговори дека пациентите во домашно лекување се во постојан контакт со матичните лекари и дека и тие ќе се ...
сите 288 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе предлози за издавање казнени налози против вкупно 20 лица за кривично дело – Непостапување според ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Али Ахмети: Да не се чепка во џебот на граѓаните

Од:
До кого (е-маил):
Порака: