Клоп за повредата на Хендерсон: Имавме среќа, можеше многу полошо


Вотфорд направи огромно изненадување и го декласираше досега непобедливиот Ливерпул со 3:0 на домашен терен, резултат со кој успеа да ги израдува своите фанови ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул се „сопна“ на гостувањето кај Ватфорд и ја прекина низата на непобедливост откако запиша изненадувачки висок пораз од 3:0. Момците на Клоп анемично го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Арсенал и навивачите на клубот од Северен Лондон можат да здивнат, рекордите им остануваат недопрени откако Вотфорд приреди големо изненадување и вечерва со ...
| | веќе видена | слични

Вотфорд стигна до голема победа против премиерлигашкиот лидер Ливерпул (3:0) и прекинувајќи ја долгата серија на „црвените“, го спречи противникот да собори ...
| | веќе видена | слични

Конечни и Ливерпул „капитулираше“ сезонава во Премиерлигата. Во 28. коло „црвените“ сосема неочекувано загубија повеќе од убедливо на гостувањето против ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул би можел да остане без титула во Премиерлигата доколку дојде до откажување на натпреварите поради опасноста од коронавирусот. Тимот на Јирген Клоп има ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 182 | | | веќе видена

Со честитика за членството на Македонија во НАТО, американската амбасадорка во Алијансата Кеј Белји Хачисон во интервју за Телма порачува дека станувајќи 30-та ...
сите 301 | | | веќе видена

Почнаа да ме тепаат од кај "Тоше" и на клоци до зградата... Тоше знае каква бев, вели девојката која двајца штипјани крвнички ја претепале пред два месеци и ја ...
сите 87 | | | веќе видена

Едно лице од Битола и две лица од Прилеп во изминатите 24 часа на територија на СВР Битола го прекршиле полицискиот час. Лицето од Битола кое што го прекршило ...
сите 505 | | | веќе видена

Вчера бројот на инфицирани со Ковид-19 во светот ја надмина бројката од еден милион, од кои околу половината се во Европа. На чело на листата на земјите со ...
сите 697 | | | веќе видена

Прилепчанецот Рубин Лефтер кој работи во Судот реши јавно да објави дека е заразен од корона и оти е хоспитализиран во прилепската болница. Тој бара и сите кои ...
сите 245 | | | веќе видена

Министерството за здравство информираше дека негативен на Ковид-19 е резултатот на бебето родено на 30-ти март на Клиниката за гинекологија и акушерство во ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп за повредата на Хендерсон: Имавме среќа, можеше многу полошо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: