Малолетничка нападната во Старата скопска чаршија

Педесетгодишна тетовка вчера (20 февруари) во 15 часот и 10 минути, во СВР Тетово пријавила дека дента околу 14 часот и 30 минути физички била малтретирана од ...
| | веќе видена | слични

Скопјанец уапсен поради нелегално поседување на марихуана во својот дом во Аеродром „Вчера, полициски службеници од Eдиницата за недозволена трговија со дрога ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вирусот најверојатно ќе заврши со некоја форма на колективен имунитет, во моментот се собираат повеќе податоци и се работи на вакцина. До тогаш КОВИД-19 ќе ...
сите 732 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи во ...
сите 291 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Малолетничка нападната во Старата скопска чаршија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: